top of page

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Deo Logistics specjalizuje się w transportowaniu produktów o dużych objętościach za pośrednictwem usług transportu drogowego z krajów azjatyckich poprzez Europę Wschodnią, aż po kraje położone na najdalszym zachodnim wybrzeżu Europy i odwrotnie.

Nasza polityka polega na połączeniu wiedzy fachowej, która powstała z wieloletniej pracy w przemyśle transportowym, przy jednoczesnym zastosowaniu najnowszych systemów technologicznych. Nasz doświadczony, dobrze wyszkolony personel gwarantuje osiągnięcie najwyższego możliwego poziomu niezawodności i bezpieczeństwa dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, oszczędnych rozwiązań dla międzynarodowego transportu.

Nasi klienci mogą być pewni w naszą niezawodność i możliwość zmniejszenia ich budżetu transportowego i logistycznego.

Dzięki naszej sieci doświadczonych i zaufanych partnerów logistycznych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi o wysokiej jakości na rynkach Europy i Azji.

Strategicznie zlokalizowane magazyny naszych partnerów odgrywają kluczową rolę w naszej działalności umożliwiając nam zorganizowanie pilnego transportu, przeładunków lub tymczasowego magazynowania dla naszych klientów w dowolnej chwili.

ABY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM TRANSPORTU I LOGISTYKI ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS:

Tel: +44 (0) 151 433 1158

E-mail: admin@deologistics.com

301 Tea Factory, St Peters Square
Fleet Street, L1 4DQ

United Kingdom

© 2017 Deo Logistics Ltd, Nr. Rejestracji: 10722471, VAT: 274372392

ALTERNATYWNIE MOŻESZ WYPEŁNIĆ PONIŻSZĄ FORMĘ KONTAKTOWĄ:

Thanks! Message sent.

bottom of page