top of page

DEO LOGISTICS

Deo Logistics jest międzynarodową firmą spedycyjną, która zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu i logistyki precyzyjnie dopasowane do ich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport intermodalny czy też o zarządzanie łańcuchem dostaw, Deo Logistics jest Waszym partnerem w każdej dziedzinie transportu i logistyki. Dbanie o Pańskie wymagania jest naszą pracą.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Dzięki szerokiemu gronu partnerów transportowych i logistycznych Deo Logistics oferuje swoim klientom międzynarodowe usługi przewozowe na rynkach Azji i Europy. Zapewniamy naszym klientom dostęp do strategicznie zlokalizowanych magazynów naszych partnerów w Rosji, na Litwie i w Polsce.

KIERUNKI TRANSPORTU I BRANŻE

Deo Logistics specjalizuje się w transportowaniu produktów o dużych objętościach za pośrednictwem usług transportu drogowego. Obsługujemy zarówno pełne obciążenia, jak i częściowe ładunki z krajów azjatyckich przez Europę Wschodnią, aż po kraje położone na najdalszym zachodnim wybrzeżu Europy i odwrotnie.

Współpracujemy ściśle z sektorami surowców i przemysłu.

Kontakt

PARTNERZY TRANSPORTOWI

Zostań Partnerem Transportowym
W celu wsparcia naszej sieci logistycznej nawiązujemy długoletnie partnerstwo z niezawodnymi operatorami transportowymi i dostawcami usług logistycznych.
Jako partner transportowy z firmą Deo Logistics możesz uzyskać dodatkową pracę i szersze możliwości rozwoju własnej firmy.

ABY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM TRANSPORTU I LOGISTYKI ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS:

Tel: +44 (0) 151 433 1158

E-mail: admin@deologistics.com

301 Tea Factory, St Peters Square
Fleet Street, L1 4DQ

United Kingdom

© 2017 Deo Logistics Ltd, Nr. Rejestracji: 10722471, VAT: 274372392

ALTERNATYWNIE MOŻESZ WYPEŁNIĆ PONIŻSZĄ FORMĘ KONTAKTOWĄ:

Thanks! Message sent.

bottom of page